Otevřeno denně: 11:00 do 22:00

U Zlaté podkovy

Vaše typická staročeská restaurace

O restauraci

Založeno 1690

Zastavte se cestou z Pražského Hradu v restauraci U Zlaté Podkovy. Čeká na Vás přívětivý personál a zejména široká nabídka jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, velký výběr nápojů, výborné plzeňské pivo a vyhlášená moravská vína

Nabízíme posezení v restauraci s příjemnou atmosférou, interiérem zařízeným v duchu staročeské pivnice s příjemnou venkovní zahrádkou. Na požádání zajistíme živé hudební vystoupení. Naši restaurací naleznete v Nerudově ulici na Malé Straně, jen pár kroků od Pražského hradu.

about us


Co můžete očekávat

Naše služby

 • Tradiční česká kuchyně.

  Jak se říka, láska prochází žaludkem ... Ctíme tradici a proto pro vás připravujeme to nejlepší z tradiční české a také mezinárodní kuchyně. Suroviny odebíráme od spolehlivých dodavatelů, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší. Od nás budete odcházet s plným žaludkem a dobrým pocitem, jako od babičky.

 • Plzeňské pivo

  K dobrému jídlu patří dobré pití, ostatně bez toho by se žádná staročeská restaurace, či hospoda neobešla .... Plzeňský Prazdroj platí za jedno z nejvyhlášenějších a nejlepších českých piv ... ne li světových! Jsme potěšení, že si je spolu s tradičním českým jídlem, můžete vychutnat i tradiční český ležák!

 • Moravská vína

  A proty co holdují raději révě než chmelu, jsme si dovolili sestavit vinný lístek z nejlepších vinic sluncem prosluněné Jižní Moravy. V nabídce naleznete vína vinařství Znovín Znojmo a Habánské sklepy.

 • Kapacita restaurace

  Kapacita restaurace je 50 míst + 30 míst na venkovní zahrádce. K dispozici je také oddělený salónek. Restaurace je zcela nekuřácká.

 • Pronájem restaurace

  Plánujete oslavu, firemní večírek, nebo chcete jen posedět s přáteli a nejbližšími u dobrého jídla a pití? Kontakujte nás a my vám rádi uděláme nabídku dle vašich požadavků.
Reference

Pár slov od našich věrných klientů

 • Marie C.Pravidelně restauraci navštěvujeme s kamarády. Vždy jsme byli spokojeni s jídlem a obsluhou. Mohu jen doporučit.

  Marie Praha
 • PetrDo Prahy jezdím pravidelně služebně, pokud je volno zůstávám v apartmánech U Zlaté podkovy. Byl jsem vždy spokojen jak s ubytováním, tak s restaurací. Z lístku jsme vyzkoušel téměř vše, vždy mi chutnalo a rád se sem vracím

  Petr České Budějovice
 • KamilaDo restaurace chodím velice ráda ... Nejraději na Koleno a Plzeň

  Kamila Praha
demo